EN RU
Raida

Prie dabartinės didmeninės ir mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika rinkos lyderės „Topo grupė“ ištakų stovėjo bendrovė „Aurelijus ir Giedrius“.
Veiklos pradžia - daugiau nei prieš dešimtmetį Kaune atidaryta pirmoji buities technikos parduotuvė. Jau 1995 m. įkurtas prekybos tinklas „Topo centras“.
Efektyvią kompanijos veiklą ir sėkmingą plėtrą paskatino užmegzti tvirti ryšiai su partneriais ir strateginis kokybiškos buities technikos prekių ženklų pasirinkimas. Lietuviško kapitalo bendrovė per dešimt savo veiklos metų išplėtė veiklos profilį garso ir vaizdo technikos bei kompiuterinės įrangos prekyba ir tapo Lietuvos prekybos buities technika ir elektronika lydere.
Nuo pat savo veiklos pradžios įmonė akcentuoja klientų aptarnavimo kokybės svarbą – tiek didmeninėje, tiek mažmeninėje prekyboje. Šis požiūris tapo pagrindu ilgalaikei sėkmės strategijai. Kartu su prekybos tinklu buvo plečiamas klientų techninio aptarnavimo segmentas. Įkurta bendrovė „AG Service“ padėjo įsitvirtinti lyderio pozicijose. 
Įmonių grupė drąsiai plečiasi ir atranda perspektyvias užsienio: Latvijos, Rusijos rinkas eksportui.
2006-ieji įmonių grupei tapo pokyčių metais: siekiant efektyviai naudoti vidinius resursus įgyvendinta reorganizacija. Tai nulėmė sėkmingą veiklos valdymą ir suteikė konkurencingą pranašumą rinkoje. „Topo grupė“ tapus valdančiajai bendrovei, įkurta didmeninės prekybos įmonė „AG Trade“. Tai tapo dar vienu žingsniu įtvirtinant įmonių grupės „Topo grupė“, kaip lyderės, pozicijas.
2014-aisiais, išgryninus "Topo grupė" veiklos kryptis ir priėmus sprendimą koncentruotis tik į mažmeninę prekybą, įmonių grupei priklausančios bendrovės "AG Trade" akcijos perleistos Švedijos kompanijai.
2015-aisiais, įvykdžius reorganizaciją, "Topo grupė" susijungė su iki tol valdyta įmone „TC prekyba, kuri savo veiklą baigė, o "Topo grupė  tęsia veiklą kaip juridinis asmuo, pavadinimu UAB „Topo grupė“.

Įmonių grupei priklausiusi  bendrovė "AG Service" toliau savo veiklą tęsia kaip atskira įmonė, teikianti buities technikos remonto paslaugas.
Plačiau apie „Topo grupė“ skiltyse: „Apie mus“, „Įmonės

© 2014 Topo grupė Savanorių pr. 206A, Kaunas, LT-50193 Įm. kodas: 134777619 PVM kodas: LT347776113