EN RU
Karjera


Įmonių grupės „Topo grupė“ personalo politika remiasi siekiu, kad visuose įmonės padaliniuose dirbtų kompetentingi, motyvuoti ir lojalūs darbuotojai, gebantys įgyvendinti organizacijos strategiją ir tikslus. „Topo grupė“ kaip darbdavio tikslas – kurti ir plėtoti ilgalaikius darbo santykius su darbuotojais. 

Įgyvendindama savo tikslus, „Topo grupė“ siekia turėti gerus lyderius ir dabar, ir ateityje, todėl įmonei yra labai svarbus nuolatinis darbuotojų vadovavimo įgūdžių tobulinimas pačia plačiausia prasme ir įvairiais lygiais - įgūdžių vadovauti savo sričiai, projektui, skyriui, padaliniui ar grupei. 

Topo grupė“ įmonėse įdiegta darbo užmokesčio sistema leidžia pritraukti, išlaikyti ir motyvuoti aukštos kvalifikacijos darbuotojus. Taip pat įmonės darbuotojams yra teikiamas prioritetas kandidatuojant į naujas ar aukštesnes pareigybes.


Studentų ir moksleivių praktika

PRIIMAME MOKSLEIVIUS IR STUDENTUS ATLIKTI PRAKTIKĄ PREKYBOS TINKLO „TOPO CENTRAS“ PARDUOTUVĖSE VISOJE LIETUVOJE

Profesinių ir aukštesniųjų mokyklų prekybos organizavimo, verslo vadybos, elektronikos bei informacinių technologijų studijų moksleiviai ir studentai kviečiami atlikti praktiką įmonėje, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir galimybes.
Dėl praktikos moksleiviai ir studentai turėtų kreiptis į artimiausio miesto „TOPO CENTRAS“ parduotuvės vadovą ne vėliau kaip likus 1 mėn. iki praktikos pradžios. Informuosime tik atrinktus moksleivius ir studentus. Praktikos metu pasirašoma trišalė praktinio mokymo sutartis.
Perspektyviausiems bus sudaromos galimybės įsidarbinti „TOPO CENTRAS“ parduotuvėse.

PRIIMAME STUDENTUS ATLIKTI PRAKTIKĄ ĮMONIŲ GRUPĖJE „TOPO GRUPĖ“
Aukštųjų universitetinių, aukštųjų neuniversitetinių ir aukštesniųjų mokyklų prekybos organizavimo, verslo vadybos, buhalterinės apskaitos, ekonomikos, dizaino technologijų, elektronikos bei informacinių technologijų studijų studentai kviečiami atlikti praktiką įmonių grupės bendrovėse, atsižvelgiant į kiekvienos bendrovės poreikius ir galimybes.
Dėl praktikos studentai turėtų kreiptis į „Topo grupė“ Personalo skyrių, ne vėliau kaip likus 2 mėn. iki praktikos pradžios. Informuosime tik atrinktus studentus. Praktikos metu pasirašoma trišalė praktinio mokymo sutartis.
Perspektyviausiems bus sudaromos galimybės įsidarbinti įmonių grupės „Topo grupė“ bendrovėse.

© 2014 Topo grupė Savanorių pr. 206A, Kaunas, LT-50193 Įm. kodas: 134777619 PVM kodas: LT347776113